Taksówkarz w Polsce nie może pracować więcej, korzystając z krajowego prawa jazdy

Taksówkarz w Polsce nie może pracować więcej, korzystając z krajowego prawa jazdy
taken from canva

Zaznacz datę 17 czerwca 2024 r. Data zmieniająca życie dla wielu imigrantów z Polski, którzy prowadzili samochód i poruszali się bez polskiego prawa jazdy, jako 1 rok przed wydaniem przez rząd ustawy i przyznaniem wszystkim kierowcom roku na zdobycie polskiego prawa jazdy. Dziś ostatni dzień na zwolnienie z posiadania prawa jazdy obcego kraju.

Story

Podsumowując, po uwzględnieniu wskaźników przestępczości w taksówkach takich jak UBER i BOLT, w tym przypadków gwałtów podczas podróży, w POLSCE problemem stało się bezpieczeństwo. W związku z tym władze (POLICE) podjęły bardzo zdecydowany krok, nie zezwalając taksówkarzom na pracę bez POLSKIEGO prawa jazdy. Kierowcy z innych krajów jeździli na podstawie prawa jazdy wydanego w swoim kraju

Nadinspektor Policji Ruchu Drogowego powiedział, że policjanci będą regularnie sprawdzać dokumenty kierowców taksówek. Powiedział także, że jeśli ktokolwiek z firmy partnerskiej lub osoba pracująca uzna, że ​​blefuje, system zostanie odpowiednio ukarany.

Niedobory kierowców dostrzegło już w zeszłym roku 1 lakh kierowców. Teraz ten krok spowoduje długie kolejki przed urzędami ds. praw jazdy. Nowi imigranci, którzy dopiero rozpoczęli jazdę samochodem, albo zrezygnują z pracy, albo nie będą pracować, dopóki nie zostanie im wydane stałe prawo jazdy w Polsce.

Mniej taksówek, a tym samym mniej przejazdów, co naprawdę zwiększy stawki za przejazdy.

Aby uzyskać więcej takich informacji informacyjnych — kliknij tutaj

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *